Zenn in the City

Waterloostraat 190 a, Rotterdam, 3062TZ
Open Dinsdag: 09:30 - 17:00

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Alle
Ontharen
Gezicht
Massage
Lichaam

Reviews

4,9
2011 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Eerder heb ik al twee keer de algenpeeling gehad bij Maïté en mijn huid is er zichtbaar van opgeknapt. Gisteren even een voedende peeling als behandeling, mijn huid ziet er vandaag al zoveel beter uit! Maïté weet wat ze doet en kijkt echt naar wat je huid nodig heeft. Daarbij zit er ook altijd een zen-element in de behandeling d.m.v. massage: heerlijk! ik stap altijd weer relaxed de deur uit. En Maïté is ook een leuke, lieve meid. Het klopt hier allemaal. Kortom: aanrader.
Altijd blij met m'n wenkbrauwen, maar het meest als ik net bij Maité ben geweest! Alleen Maité mag aan m'n wenkbrauwen komen, want ze zorgt dat ze in topvorm zijn.
Altijd een 10/10
Echt een hele fijne algenpeeling gehad. Mijn huid was super glowy erna. Maite is echt een hele vakkundige vrouw waarbij je je erg op je gemak voelt.
Mijn wenkbrauwen zijn weer precies zoals ik ze wil: dik en natuurlijk. Dank, Maïté!
Toon meer reviews...

Ontmoet het team

Behandelingen

Lichaam

Over

"In a world where everyone wears a mask, it's a privilege to see you. So... are you ready to take off your mask?" Welkom bij Zenn in the City – mijn plek in Rotterdam waar ik al 14 jaar werk als specialist in anti-aging, acne, littekens, wenkbrauwen en lashlifts. Met het merk DÉCAAR stel ik doelgerichte behandelingen samen, volledig afgestemd op jouw huid en behoefte. Zenn in the City is inmiddels uitgegroeid tot een holistisch centrum waar je niet alleen voor huidverbetering terechtkunt, maar ook voor rust, verdieping en herstel van binnenuit. Het is een plek waar mensen zich welkom voelen, en voor velen voelt het zelfs als thuiskomen. Reset van mind body and soul. Ik werk samen met verschillende professionals om jou op meerdere niveaus te ondersteunen. Zo geef ik onder andere ZENNERGY-sessies, waarin ik werk met muziek, trillingen, frequenties, Reiki en Intuitive Body Reading. Na de sessie krijg je praktische tools mee om meer rust, helderheid en balans te ervaren. *Dm voor of mail voor afspraak* Intuitive Body Reading is vergelijkbaar met wat we tijdens het NLP-weekend leerden: het lezen van het lichaam op wat er niet wordt gezegd. Het helpt je om inzicht te krijgen in wat er onbewust speelt, zonder dat je er altijd woorden aan hoeft te geven. Samen met Kristina, psychosociaal therapeut en breathwork facilitator, organiseer ik ook ZENNERGY & BREATHWORK-sessies. Ideaal voor wie wil vertragen, loslaten en weer in contact wil komen met zichzelf. *Dm voor een afspraak of gebruik de onderstaande link voor de groeps events. https://hipsy.nl/event/119480-zennergy-x-breathwork-22-mei Daarnaast komt om de twee maanden Laszlo, een gespecialiseerde BMP-therapeut, naar mijn salon. Hij werkt met magneten om je lichaam op een natuurlijke manier te detoxen en je immuunsysteem te ondersteunen. Deze therapie wordt ingezet bij klachten als Epstein-Barr, migraine, PMS, schildklierproblemen, luchtweginfecties, (auto-)immuunziekten en meer. Laszlo woont niet in Nederland, dus zijn plekken zijn snel volgeboekt. *Dm voor een afspraak* Laura Del Rio, specialist in familieopstellingen. Dit is een krachtige methode om terugkerende patronen of blokkades te doorbreken die hun oorsprong hebben in je familiesysteem. Het geeft inzicht, helderheid en helpt je los te laten wat niet (meer) van jou is. *Dm voor een afspraak * Ik hoop dat een van ons jullie mogen begeleiden naar de mooiste versie van jezelf. Liefs Maïté Meer weten? Instagram: *Zenninthecity (outer beauty) *Zennergybymaite (inner beauty) *Kristinaconstantina (mind beauty) *Laszlo_huiber (health) *Delriohealth (nutrition and systemic) www.zenninthecity.nl

Behandelingen

Massage
Lichaam
Gezicht
Ontharen

Portfolio

Wat onze klanten zeggen over Maite

Deskundig54
Vakkundig46
Uitzonderlijk34
Attent27

Voorzieningen

Schoonmaak en hygiëne
Mondkapje verplicht voor personeel
Mondkapje verplicht voor klanten
Desinfecterende handgel beschikbaar in salon
Behandelruimte wordt gedesinfecteerd tussen afspraken door
Behandelmateriaal gedesinfecteerd tussen afspraken door
Beperkt aantal klanten toegestaan in salon
Luchtfilter in gebruik
Algemeen
Kindvriendelijk

Over

Zenn in the City
Waterloostraat 190 a
3062TZ Rotterdam

In Kralingen in Rotterdam heet Maité je van harte welkom in haar droom, schoonheidssalon Zenn in the City. Je kunt hier terecht voor gezichts- en lichaamsbehandelingen, massages en een manicure of pedicure.

Eigenaresse Maité deed de afgelopen jaren over de hele wereld inspiratie op en biedt jou het beste op het gebied van schoonheidsverzorging, acne en anti-aging. Tijdens haar reizen is ze vooral geïnspireerd geraakt door Azië. Diezelfde geur, kleur en sfeer wordt overgebracht tijdens een behandeling; een echte Zennsatie. Droom weg naar de plek waar je het liefste bent. Er wordt werkt met Jean d’Arcel en Reviderm. Leuk weetje, deze salon is verkozen tot Newcomer of the Year 2015 bij de Beauty Awards.

MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
09:3017:00
WoWoensdag
09:0017:00
DoDonderdag
09:3021:00
VrVrijdag
09:0017:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Salonawards

Top Rated 2024Top Rated 2023Top Rated 2022Top Rated 2021lgbtqiaplusTop Rated 2020Top Rated 2019Top Rated 2018Top Rated 2016

Schoonheidssalons in de buurt