Schoonheidssalon
in de buurt van Van Baerlestraat, Amsterdam
Elke datum
Schoonheidssalons
Kies uit 14

schoonheidssalons in de buurt van Van Baerlestraat, Amsterdam

Nailcare Amsterdam - Portrait of a Lady

4,9
166 reviews
Duivelseiland, Amsterdam
Laat zien op de kaart
BIAB incl. manicure + removal (door mij gedaan)1 u 30 min
€60
BIAB incl. manicure1 u
€55
BIAB ONLY REMOVAL 30 min
€15
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
09:0018:00
WoWoensdag
11:0020:00
DoDonderdag
09:0018:00
VrVrijdag
09:0018:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Nailcare Amsterdam is een professionele manicure- en pedicure salon in het hart van Amsterdam, waar zorg en comfort centraal staan, met als doel elke klant te laten stralen met verzorgde nagels en een ontspannen gevoel. Hier draait het om precisie, hygiëne en een persoonlijke benadering die jouw hand- en voetverzorging naar een hoger niveau tilt.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Amsterdam Centraal – gemakkelijk bereikbaar met tram, bus en metro.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: schoon, professioneel en ontspannen – een fijne plek waar je even helemaal tot rust komt terwijl jouw nagels de verzorging krijgen die ze verdienen.
  • Gespecialiseerd in: manicure, pedicure, BIAB (Builder In A Bottle), en diverse extra’s zoals nail art, spa-behandelingen en intensieve verzorging.
  • Gebruikte merken en producten:De salon werkt met hoogwaardige merken die bekend staan om hun duurzaamheid en verzorgende eigenschappen.
  • De extra’s: De salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer, biedt flexibele openingstijden en spreekt meerdere talen, waaronder Nederlands en Engels. Perfect voor een snelle touch-up of een uitgebreide verwenbehandeling in een rustige, hygiënische omgeving.

By-SB Face & Body treatments

5,0
328 reviews
Willemsparkweg, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Brow wax 15 min
€25
Hollywood wax 15 min
€49,50
Upperlip wax 10 min
€14,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:3014:30
DiDinsdag
09:1520:00
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
12:0020:00
VrVrijdag
09:0017:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

By SB Face & Body Treatments is een sfeervol ingerichte beautysalon waar je terecht kunt voor een breed aanbod aan beauty behandelingen. Klanten ervaren de verschillende waxbehandelingen (met name brazilianwax) als snel, kundig en haast pijnvrij. Ook is men zeer te spreken over Sylvia’s nauwkeurigheid. Ze gaat uiterst gedetailleerd te werk tijdens haar behandelingen en haar massage’s tijdens de facials zijn lekker stevig.

Belangrijk: De beautysalon is gelegen in het souterrain van Lorenzo Coiffures. Dit is tevens de ingang van de salon.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: By SB is gelegen in het souterrain van Lorenzo Coiffures in Amsterdam Zuid vlak bij het museumplein. Er zijn verschillende mogelijkheden om de salon met het OV te bereiken zoals de halte Concertgebouw, Museumplein en van Baerlestraat.

Het team: Eigenaresse Sylvia is een ervaren allround schoonheidsspecialiste met ruim 15 jaar ervaring in verschillende gerenommeerde salons in Amsterdam. Na ruim 10 werkzaam te zijn geweest als freelancer bij Day & Night Beauty in de Pijp, werd het tijd voor een nieuwe uitdaging en is Sylvia in oktober 2021 haar eigen beautysalon By SB gestart aan de Willemsparkweg in Amsterdam Zuid. Klanten komen graag bij Sylvia vanwege haar ruime ervaring en het brede aanbod aan behandelingen afgestemd op ieders persoonlijke wensen. Daarnaast streeft Sylvia ernaar om een persoonlijke en ongedwongen sfeer te creëren in de salon.

“Ik voel goed aan waar mijn klanten behoefte aan hebben en vind het belangrijk dat zij zich comfortabel en ontspannen voelen”.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & ervaren
  • Gespecialiseerd in: wax- en gezichtsbehandelingen
  • Merken en producten: Dermalogica, Marc Inbane, Esthemax – HydroJelly masks, O.P.I, Pink Gellac & Footlogix