Schoonheidssalon The Brow Club vind je aan de Prijssestraat in Culemborg.
Merken en producten: Het team werkt met kwalitatieve merken die na uitvoerig testen zijn geselecteerd.
Gespecialiseerd in: Je bent hier aan het juiste adres voor diverse wenkbrauw, wimper en nagel behandelingen. Bij het ervaren team staan professionaliteit en vriendelijkheid hoog in het vaandel. Het team kijkt goed naar wat er bij jou past waardoor de behandelingen op maat zijn. Je kunt in de salon ook diverse combinatie behandelingen boeken zodat je compleet verzorgd de salon weer verlaat. Breid je behandeling eventueel nog uit met een van de extra's.
Parkeren: Je kunt je auto gratis parkeren op het Mariahof, naast de Rabobank en tegenover de Albert Heijn. Dit is op twee minuten loop afstand. Parkeren voor de deur is mogelijk, maar betaald.
Emma’s Beautybar in Culemborg is een moderne en stijlvolle beautysalon waar kwaliteit, precisie en persoonlijke aandacht samenkomen. In een fijne, ontspannen sfeer worden klanten ontvangen voor perfect gestylede wenkbrauwen, wimpers en nagels. Emma staat bekend om haar oog voor detail en passie voor beauty, en zorgt ervoor dat elke klant de salon verlaat met een frisse, verzorgde look.
Gespecialiseerd in: Wenkbrauwstyling (epileren, waxen & stylen), Hybrid brows, Brow lamination, Korean Lash lift, gezicht waxen, Infralash PMU, BIAB manicure.
Gebruikte technieken en behandelingen: Emma werkt met hoogwaardige producten en technieken die zorgen voor langdurige resultaten en een natuurlijke uitstraling.
Sfeer in het salon: Persoonlijk, ontspannen en stijlvol ,een plek waar je jezelf mag zijn en altijd welkom bent.
Een trendy, sfeervolle salon in hartje Culemborg.
In de salon kun jij alle brow essentials en must-haves vinden! De perfecte brow gel? Het juiste wenkbrauw potlood? Of een heerlijke brow&lash verzorging? You name it!
Het team heeft al jaren lang ervaring in de brow, lash en beauty industrie en blijven zich ook continu verder ontwikkelen door het volgen van verschillende masterclasses. Sterre, de eigenaresse is zelf een gecertificeerde trainer en biedt dan ook verschillende masterclasses in de brow academy aan.
Bij STERRE brows & beauty draait alles om WENKBRAUWEN! Het creëren van perfect passende wenkbrauwen bij jouw gezicht en wensen is hier DE specialiteit. Hier kun je terecht voor alle nieuw trends rondom wenkbrauwen en wimpers zoals: Powderbrows, een brow lamination, hybrid brows of een prachtige lash lift . Alle klassieke behandelingen zoals, het verven van de wenkbrauwen, henna brows of een brow touch up mogen ook zeker niet ontbreken!
Omdat de salon midden in het centrum gevestigd is kan er helaas niet voor de deur geparkeerd worden. Wel kun je voor 2,- euro de hele dag staan bij de parkeerplaats de Abdij. Vanaf hier loop je in 1 min. naar de salon. Gratis parkeergelegenheden zijn er wel, dan moet je alleen wat langer lopen.
Weet jij nou niet welke behandeling je moet kiezen? Of wil je graag meer informatie over een van de behandelingen? Een GRATIS intake moment is altijd mogelijk! Hier wordt met alle eerlijkheid meegekeken naar de perfecte brow match voor jou.