Eerste keer bij Inches. Patricia heeft naast haar vakinhoudelijke vaardigheden ook de vaardigheid om de ontmoeting met mij als klant open en gewenst gericht te houden. Vraag en aanbod wordt rustig overlegd en onderbouwd. Top. Zo kan het ook in de plaats van meteen de schaar erin. Kom hier graag terug. En hygiene bijzonder. Ook een nieuwe ervaring: materiaal wordt tevoren schoongemaakt.
Styling door Patricia•Vrouwen kleuren
Elles•meer dan 8 jaar geleden
Geverifieerde review
Zeer tevreden, fijn personeel en goed resultaat!
Styling door Patricia•Vrouwen knippen
Anoniem•meer dan 8 jaar geleden
Geverifieerde review
..
Pedicure
Denise •meer dan 8 jaar geleden
Geverifieerde review
Patricia is vakbekwaam. Neemt de tijd voor de kennismaking. Geeft in overleg met mij adviezen. Hygiene top! Nog nooit zo meegemaakt! Ik liep met een natuurlijke haarkleur en gekruld geknipt met een lach de deur uit!
Styling door Patricia•Vrouwen knippen
Elles•meer dan 8 jaar geleden
Geverifieerde review
Really good hairsaloon, neat and tidy, wonderful staff :) Got tea served and talked through the whole time with Patricia, my hair looks good too. Affordable prices too. Would definitely recommend!