Waardeer er de hygiëne en de vakkundige Anastasia. Zeer zorgvuldig en resultaat ziet er heel mooi uit.
Behandeling door Anastasia•Pedicure
Anne•ongeveer 1 maand geleden
Geverifieerde review
Алина всегда на высоте, очень довольная и хожу только к ней!
Расстраивает немного выбор цветов в самом салоне, не хватает темных оттенков им по шоколада или других цветов, но очень темных :(
Behandeling door Alina•Manicure
H•ongeveer 1 maand geleden
Geverifieerde review
Super clean, hygienic, professional. Always a great experience!
Pedicure
Ania•ongeveer 1 maand geleden
Geverifieerde review
Super! Altijd tevreden met het resultaat! Dankjewel ❤️